Dálková forma studia na vysoké škole pedagogické.Nevíte někdo,jaké jsou podmínky pro tuto VŠ? Co je to semestr

Chtěla bych vědět,jak dlouho trvá studium dálkovou formou a jaké jsou podmínky pro přijetí,popřípadě kolik stojí semestr.

Nejlepší odpověď
1popelka1

Vysoká škola pedagogická ve kterém městě? Na stránkách školy najdete veškeré potřebné informace (o přijímačkách, délce studia a platbě). Pokud nebudou uvedeny na stránkách, informace podává studijní oddělení. Ceny se liší škola od školy.

Semestr je něco jako pololetí na základní či střední škole. Zimní semestr většinou trvá od cca půlky září do Vánoc. Pak následuje zkouškové období, po něm letní semestr (cca únor-květen), poté zase zkouškové.

Podívej se třeba tady: http://www.so­krates.cz/pri­pravne-kurzy/komplex­ni/pedagogicke-vysoke-skoly

Další odpovědi
venkovan

Popelka to napsala dobře – hledat informace na webu zajmové pedagogické školy.
jen se ptám – zda jste skutečně připravená na dálkové studium, když si zatím sama nenajdete informace tam kde jsou?
To není ve zlém, ale výzva k učení samostanosti, protože na té je dálkové studium hodně založeno.