Jasmiiinka

Studujete někdo soukromou vysokou?

Možná bych chtěla začít studovat, ale chtěla bych prestižní školu.

Nejlepší odpověď
gecco

;-D
Na základě čeho se domníváš, že soukromé VŠ jsou prestižní???
Je to právě naopak – obvykle nejsou…
;-D

Další odpovědi
lota

To že něco stojí peníze neznamená, že je to prestižní. Ale odpověď – ne, nestuduji. Studovala jsem státní a studovala bych státní znovu.

Klarka.V

Prestiž není dána tím, zda se jedná o státní nebo soukromou školu… zkus se podívat na soukromé vysoké školy tady: http://www.sez­namskol.eu/typ/vy­soka-skola/?t=soukroma

Záleží hlavně na tom, o jaký obor máš zájem :)