Filip84

Spíš propaganda.

Neověříš si to nijak, protože když je čas, že „se přestanou lít písmenka a začnou se lít kulky“, nemáš jak si co ověřit: propaganda, ergo lež, je na obou stranách.

Ztráta času.

Drap

Může. Na 100%to nepoznáš.

Pepa25

Nevypadá to, že by Deník N naletěl na fámu: odkazuje na https://twitter­.com/KilledInU­kraine který zveřejňuje konkrétní dohledané jména. Navíc to docela zapadá to kontextu „zelených mužíků“, kterými nebyli místní Rusové, ale profesionálové nebo poloprofesionálové z Ruska.