hapiky

Může se lechtání v některých případech považovat za formu týrání?

Nejlepší odpověď
paul1

Pokud překračuje únosnou hranici, tak ano. Jinak je to příjemné.

Další odpovědi
Kepler

Normálně ne, ale čeho je moc, toho je příliš. Uchechtat se k smrti musí být strašné.

marci1

Bohužel ano, může. Lechtání je činnost způsobující zprvu radostné pocity (šimrání), které však ve větší míře může způsobovat pocity diskomfortu či úzkosti, přestože se člověk u toho neustále směje. Lechtání nevytváří takové šťastné pocity, které vznikají, když se člověk směje třeba nějakému vtipu. Lechtání jen vytváří iluzi, že se smějeme štěstím. Může být až projevem týrání, šikany.
🙂 (Nikdo mě nelechtá!)

Nassin

Ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.