Viktorie II.

Může na Ukrajině vypuknout občanská válka?

Nebo už tam je?

Nejlepší odpověď
Drap

Už tam je téměř devět let.

Další odpovědi
Filip84

Je tam minimálně od roku 2013, jak Ti předepsal Drap.

Kdyby tam nebyla občanská válka, tak by Ukrajina neposílala vojska do Luhaňsku a Doněcku, no a asi by ani nebylo to, co je tam dneska, pravděpodobně.

Jiří Bohumil

Hloupá otázka na jasnou realitu. (Bez urážky).

kozeluznik

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/peter­son-psycholog-zapad-rusko-kulturni-valka-marxismus.A220713_132­146_zahranicni_jhr

magorvkleci

Hm, byla ve Vietnamu, v Koreji, na Kypru, v Jugoslávii nebo v Sýrii?
Je teď v Jemenu?
V USA, v Rusku, ve Španělsku se tomu občanská válka ještě říkalo.