Rokio

Může mít bílý rasista rád černochy více než bělochy?

Lze takový člověk vůbec nazvat rasistou?

Nejlepší odpověď
anonym

„Rasismus je teorie a ideologie hierarchizující sociální skupiny podle rasového klíče. Rasismus jako politická ideologie se snaží legitimizovat společenské nerovnosti na základě předpokládaných biologických, tzv. rasových, rozdílů mezi lidmi.“

Rasismus je předpoklad, že černoch poběží rychleji jenom kvůli rase. Feminismus se snaží tvrdit, že žena má stejné možnosti jako muž. Za mne je oboje směšné. Popírání rasových teorií – černoši vydrží na slunci déle, potřebují méně pít, … Asiaté dotahují průměrně menšího růstu. Jsem rasista – zastávám rasistické teorie. Věřím, že podle rasy by se měli lidé dělit. Nevěřím, že by rasová teorie měla sloužit k násilí a utlačování. Nesouhlasím s rasovými teoriemi, které přichází s pojmem „méněcennost“. Ale stejně tak nechápu jak může být žena rovnoprávná, ale chtít separátní závodiště. Jsou místa a události, kde skutečně na rozdílech mezi lidmi nezáleží. Se separováním ve školách rozhodně nesouhlasím. Popírat genetickou výbavu je prostě hovadina. Pokud někdo nenávidí černochy, není to rasista. Samotná láska/nenávist nemůže být brána jako rasismus, leda jako diskriminace. Rasismus je věda zabývající se rasovými rozdíly. A rasista je ten, kdo takové teorie vytváří, upravuje, šíří, … Rozdělení společnosti na rasisty a nerasisty je demagogie. Rasismus jako takový nesmí být kriminalizován. To že asiaté a černí, nebo zavkaskasané potřebují jiné léky, než běloch – to je realita, kterou popírání rasismu nezmění. To, že nemohu jako běloch přijmout černošskou ledvinu je reálný fyzický stav. To, že černoch vyžaduje 5 ze šesti faktorů u transplantace kostní dřeně (na rozdíl od 3 ze šesti u bělochů), než mu začne vážně hrozit reakce štěpu proti hostiteli, to je prostě realita. Nejsme stejní, Žádná nenávist ani popírání to nezmění. Černoši dostávají jiné léky na horečku skalistých hor. Běloši zvládají podstatně lépe příjem alkoholu. A to jakou rasu mám já, to na tom celém nic nikdy nezmění. Asiat se může potit jak hovado, modlit se a řvát, ale to nic na našich rozdílech nezmění.

Další odpovědi
aliendrone

Nemohu to vyloučit, záleží na způsobu přípravy. Někteří kuchaři by se měli promptně utratit – pro větší dobro zbytku lidstva. ;) :D :D

aliendrone

Ametyst>>> No moment, bělošská nadřazenost je OBJEKTIVNÍ FAKT. Fyzika je neúprosná – černá barva pohlcuje teplo a světlo, zatímco bílá je odráží. Z hlediska globálního oteplování mi je tedy záhadou, proč ještě EU nezavedla regulaci podobnou emisním limitům u automobilů. Stejný postup, začneme zlehka (omezení porodnosti) a postupně se propracujeme k nucené euthanasii. ;) :D :D

anonym

„Výrazy rasismus a rasista jsou podle různých autorů[4][5][6][­7][8] především v západoevropských zemích někdy používány nekorektně a zneužívány k onálepkování a očerňování názorových oponentů a potlačení jakékoliv kritiky multikulturalismu a špatných zvyklostí jiných kultur a etnik.“

Neexistuje jediný zákon na potlačení vyvíjení rasových teorií … Nicméně reálně hrozí, že se tak stane – jenom pro lidskou blbost.

Ametyst

Hysterie dostoupila svého vrcholu, a dnes už je “rasistická” i pohádka o Sněhurce. Cokoliv se hodí, aby se dokázala “belošská nadřazenost”.