Michal Kole

Může mi někdo vysvětlit jaký má logický smysl mazat otázku, kde je již celkem fundovaně odpovězeno ?

Nejlepší odpověď
bolak

Odpovím ti písničkou:

♫ Mazánííííí mazááánííííí,
všechny smutky zaháánííí..
mazáánííí mazáááníí
je léééék… ♫

Další odpovědi
anonym

Mazání otázek je choroba zvaná ADMINITIDA !

V psychologii a psychoanalýze je adminitida laický výraz popisující druh komplexu méněcennosti, kterým trpí správci českopedie nadaní nedostižnou mocí nad běžnými českopedisty. Tento termín se používá také obecně pro lidi, kteří si svůj hendikep kompenzují v ostatních oblastech života.
Alfred Adler se jako jeden z prvních zabýval komplexy adminů českopedie o nichž se domníval, že jsou hnáni do extrémů psychologickou potřebou kompenzovat si to, co považují za svůj hendikep, tedy svou neschopností vyrovnat se s právy umožňujícími jim blokovat ostatní českopedisty a mazat jejich články.
Kompenzační chování jedinců s adminským komplexem může zahrnovat agresivní a hádavé chování a potřebu dosáhnout lepších výsledků než druzí, a to těmto jedincům dodává pocit větší sebehodnoty.
Doplňuji:
No,a tuto chorobu má jeden z V.I.P. ,který smazal mou otázku pro Hanulku11.

Že se nestydíš ty posero! Jen si maž,když se u toho ukájíš!

anonym

Michale, fundovaná odpověď ještě neznamená, že je v pořádku otázka. Netuším o jakou otázku šlo, protože jsem po dvoudenní cestě teprve zasedla k PC, ale důvod to má určitě.
Pokud ho sám nenajdeš, zřejmě bude jediná cesta zeptat se na info@odpovědi.cz admina. Moje zkušenost s mazáním je taková, že ve valné většině se o důvodu nedozvíš.

Hlada

Logický smysl to nemá žádný. Souvisí to se zdejšímí pravidly. Mazat může kdokoli zlatý a stříbrný, což je už několik desítek lidí, zcela anonymně, podle vlastního uvážení, někdy i s vedlejším úmyslem. Odpovědi se tak postupně vzdalují od seriózních odborných moderovaných fór a stávají se tak obyčejnými reklamními stránkami s chatem.