Může machr svého oboru machrovat?

Nejlepší odpověď
mojitek

opravdový machr nemusí ukazovat -jaký je machr-.

Další odpovědi
gecco

Ano – a oprávněně…
Ledaže by se v blízkosti vyskytnul ještě lepší machr (člověk v daném oboru zručnější) – v takovém případě by mohl ´první´ machr domachrovat a skončit jako žabař…
___
Jóóó – ´oprávněné´ machry uznávám a mám ´rád´…
😉

marci1

Existují dvě možnosti:

  1. Machr, který je opravdu výborný, jedinečný, znalý=machr.+
  2. Machr, který je nafoukaný, není jedinečný, jen se předvádí=machr-

A žena, kdyby mohla machrovat, byla by machryně? 🙂

Rokio

Ano, může, ale skromný člověk si uvědomí, co všechno ještě neumí a nechlubí se.

ivzez

Podle mých zkušeností ne.

Za opravdového machra hovoří jeho práce,
s machrováním se setkávám spíše u „neumětelů“

Šidlo

môže, ale potom môže byť len machr, nie autorita vo svojom odbore

autorita zásadne vie, že nič nevie… nepovyšuje sa… primárne sa snaží svojou odbornosťou priniesť veľa úžitku…proste na prvom mieste nemá svoje ego

gecco

Rokio – tvou odpověď by bylo třeba tesat do kamene…
😉
Vrámci tesání (ideálně do žuly či čediče) přemýšlej nad formulací svých otázek…
😁