zjentek

Může kafe nahradit zákusek?

Po jídle dostanu chuť na zákusek. A když žádný nemám, přemýšlím co teď. A napadne mě kafe. A vlastně když o tom tak přemýšlím, mám pak na něho stejnou chuť jako na ten zákusek, který kurňa nemám. Takže si ho uvařím, vychutnám a to zákusek nahradí. Přijde mi to divné, tak se ptám, zda jsem divný sám a nebo je nás víc. Anebo prostě i zde platí, že hlad je převlečená žízeň? (;

Aliene, jen doplním, úplně přesně to tak není, že by mě jen přešla chuť něco sežrat. Totiž po tom vědomí absence zákusku jsem dostal strašný pipec na to kafe UŽ V MYŠLENCE, rozumíš!? Dortík není, ok, fajn, ale vlastně mám stejnou chuť i na kafíčko, hodně sugar, hodně cream a nahoru hodně šlehačka. Vlastně jsem to kafe vypil lžičkou.

Sakra asi jsem si už odpověděl- ano kafe může nahradit zákusek. (; D; D;

Nejlepší odpověď
aliendrone

Káva (především kofein) snižuje chuť k jídlu, často toho využívají redukční dietáři.
Dal sis kafe a chuť něco sežrat tě přešla, to je celé. :)

Nicméně divný JSI I TAK, o tom žádná. To víš, pořád se nemohu vzpamatovat z tvých hlubokých znalostí věcí jako C-stringy (zatímco já to musel vygooglit)! ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Podle mne v žádném případě. Kafe je však velice vhodným doplňkem zákusku.

elkon

Nemůže, když nic jiného, tak je rozdíl ve skupenství.

zjentek

Alien 🤣🤣🤣🤪🤪🤪 au (!!!) TVL málem jsi mně potrhal bránici! Tak to víš, jeden přece nemůže vědět ÚPLNĚ VŠECKO. Víc hlav víc ví, ne? (; D; D;