OSHO

Může Ježíš Kristus spasit hříšníky?

Tak jsem dneska vyrazil fotit na Václavské náměstní a dole na můstku byl nějaký člověk co sliboval lidem že je Ježíš Kristus spasí a měl k dispozici mikrofon a reprobedny.
Fotka
https://eu.zo­nerama.com/vit­kouba/Photo/10653031/­423919253

Nejlepší odpověď
Roman71

Jiná odpověď

Cesta k záchraně není tak přímočará, jak si tihle lidé z Václaváku představují, a hlavně ne všichni půjdou do nebe (Matouš 24:14; 28:19–20; Zjevení 7. a 14.kapitola). Způsob, jakým se to má dělat, učil Ježíš své učedníky a stejně tak to dělají jeho následovníci v dnešní době.

Další odpovědi
zjentek

Jiná odpověď

To si nemyslím, ovšem může je spasit církev. Už nyní je to v jejich řadách samý kriminálník anebo napravený/polepšený kriminálník. Děkuju.

da ny

Jiná odpověď

Může.
Každý věřící křesťan, věří tomu, že ano.
Proto si pramálo „dělá“, ze svých hříchů…..
„Tak vězte, že křesťanství je co do počtu věřících nejrozšířenějším náboženstvím na světě. Ke křesťanské víře se hlásí téměř 2,5 miliardy lidí, což je zhruba každý třetí obyvatel naší planety.“
https://radio­zurnal.rozhlas­.cz/nejrozsire­nejsi-nabozenstvi-na-svete-jeho-pozice-se-zda-neotresitelna-6234798

postcd

Jiná odpověď

Ano, je to uvedeno v Bibli. Texty už zmínil v odpovědi Roman.