Američanka

Může celý svět očekávat další světovou hospodářskou krizi, jako byla ta v roce 2008?

Mohl by mi zde někdo odpovědět jestli celý svět může znova očekávat další Světovou hospodářskou krizi jako byla ta v roce 2008? Několik lidí mi už řeklo, že by měla bejt v roce 2018/2019 a že to co se odehrálo v 2008 byla jen předehra, dá se tomu veřit, že svět čeká další krutá rána pro celosvětovou ekonomiku a populaci v dost horší katastrofě? Děkuji p.s. Doporučuji zhlédnout video v odkazu! https://m.you­tube.com/watch?v=Co­sydY_k52g

Nejlepší odpověď
Edison

Netřeba cokoli vidět. Otázkou není jestli, ale kdy. Veškerá ekonomika, i ta globální, nefunguje jinak, než jako pyramidová hra.

Další odpovědi
ivzez

Krutá rána je především recyklování nenapáditého nicku:
Američanka < Skotchka < Marley …

aliendrone

Mám jen já pocit déjà vu? Myslím, že na tento dotaz jsem již zevrubně odpověděl cekm NEDÁVNO! :(

hapiky

Očekávat bychom měli i horší věci. Pokud se nestanou, tak řekneme dobře nám tak.
Horší je, když čekáme jaro a on přijde mráz…
Mám pocit, že lidé už nemají ani tak strach z krize samotné, ale z toho, že přijde a nikdo neví kdy.

Petr1491

85 % věcí, kterých se bojíme, se nikdy nestane