Rokio

Může být rasista sebekritický člověk, který hledá chybu především u sebe?

Odpovědi
zjentek

Co ti na to říct, Rokijáči 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️, hele třeba já ať jsem sebekritický jak chci tak zrovna ty cikorky, víš, ty cigoši zatracený, neřku-li zas.raný, mají fůrt násobně více tečh chyb a to chyby v rozličnějším a všeobecně v pompéznějším a sofistikovanějším formátu, než jsem při sebedetailnějším hledání vůbec schopnej najít u sebe a vlastně taky VŮBEC JE POCHOPIT! Přeji ti úspěšné úterý.

Filip84

To nemá immanentní logiku: jestliže jedinec hledá chybu u sebe, nemůže mít jakýkoli názor na to, je-li člověk skrze to, že má černou kůži, nějaký (například).

Ne, je to prostě nesmysl: rasismus stojí na apriorismech, to se se sebekritičností absolutně vylučuje.