Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Hmm, prostě LACINÝ populismus. V době, kdy se (zcela zbytečně) zavádí restrikce a omezování na každou pitomost a ODS to nevadí si přijde s DOST zásadní úpravou, která je hloupá a nebezpečná.

Svého (telecího) času jsem jezdil kolikrát zmaštěnej jak papír od bůčku a měl jsem jednak štěstí, druhak nepatřím mezi ty jinak ušlápnuté, kterým alkohol „dává křídla“, takže mi to prošlo bez ztráty květinky, jenže…

Fakt je, že i MALIČKATÉ, stopové množství alkoholu se podepisuje na reakcích/myšlení (dokonce i ta jediná desítka k obědu – ověřeno) a auto není koloběžka. (i s tou se dá napáchat slušná paseka – teď co Lime začalo celkem masivně rozšiřovat elektrokoloběžku na každém rohu je to s nimi celkem o strach!)

Jsem pro zvýšení idiotských rychlostních limitů všemi 10, ale povolit jízdu „pod vlivem“ (byť malým) mi nepřijde jako šťasný/dobrý nápad.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Podle dotazu soudím, že máš vypito i nyní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nemusíš. Stejně to děláš. Chráň nás pánbůh před orestezy. Kdy bude příští zhulení?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Topící se chytá i stébla, a tak i ODS se v nouzi chytá i laciného populismu. Je to absurdní a naprosto zbytečné. Získají tím ale hlasy lidí, kterým na podobných hloupostech záleží a důležitějšími otázkami se ani nezabývají, a těch není bohužel málo.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Ne, proč taky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nějaká souvislost ??? nutnost dvě piva o ODS … přes jedno promile a arogance … povolená hranice do 0,2 (což se stejně blbě měří) nikde ani zmínka …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orestez

Ty jsi ale vůl:-)

před 1857 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

orestez>>> OMYL! My všichni tady jsme BEJCI!!! Nebo si to alespoň pamatujeme… ;) :D :D

před 1856 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek