Jan koronos

Musím platit jízdenku ve vlaku za jízdní kolo, když mu bude chybět přední kolo?

Jen mě to tak napadlo, protože se to nedá považovat za jízdní kolo, ale jen jako součást jízdního kola.

Odpovědi
Edison

Přestane auto být autem, když mu sundáš kolo?

Malvína

Asi by se nemuselo, ale situaci nejlépe vyhodnotí přímo na vlakovém nádraží.

Drap

Stejně jako když je kolo kompletní.

cukrar

Ano, stejně jako když demontujete sedlo.

Kelt

V každém případě využíváš vlak k přepravě kola, a nezáleží na tom, zda to jezdí nebo nemá nějakou součást. Mnozí cyklisté mají hrozná kola a jsou opilí a do vlaku je pustí. Zaplať a nebudeš mít problémy.