Darkendeep

Musí zlomené zápěstí napuchnout?

Dobrý den, podařilo se mi omylem si dost zohnout zápěstí a teď, další den, s ním nemůžu pohnout, aby to nebolelo.. bolí i když hýbu jenom palcem nebo malíčkem. Napuchlé to mám jenom trošku na jednom místě a trochu začervenalé. Může to být zlomené?
Mimochodem- když jsem byla mladší a měla jsem zlomenou ruku, nenapuchlo to ani trošku, ale zlomená byla..

Odpovědi
Edison

Nevíme, jestli to může být zlomené. Vím ale, že takovýhle přístup ke svému zdraví dobrý není. To si jako myslíš, že řekneme diagnózu bez vyšetření???