denisa.11

Mohu jít na koncert bez doprovodu dospělé osoby?

Já a kamarádka jsme se rozhodli jít na koncert, ale uvědomily jsme si, že nám ani jedné nebylo 18 let, je to problém? Bude to velký koncert v O2 aréně. Kamarádce v den koncertu bude chybět 14 dní do jejích 18. Myslíte, že nás tam pustí?
Je to koncert Imagine Dragons.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
baryyk500

Ano

Nejsem si 100%jista ale pustit by vás měly pokud to není přímo od 18 let.

Další odpovědi
nosahosa

Ano

Záleží na tom, co je to za koncert, vím, že na Rytmusovo koncertě už s tím byl problém, ale jestli je to nějaká „normální“ hudba, tak asi jo.

lexx

Ano

může, večerka je ve 22h

Kaja95

Ano

A proč by nepustili… Mě je 17 a už od 13 chodím na koncerty (metalové a rockové) pořád. Byl jsem nespočetněkrát na Ozzym v Praze, na HammerFallech, Powerwolfech a další. Buď chodím tátem nebo přáteli, ale normálně za sebe a nikdo problém nemá. Třeba teď v lednu se těším na SlipKnoTy po 6 letech!!! :D A pravidelně jezdím an fesťáky Metalfest, Masters of Rock (MoR) a občas i na Brutal Assault nebo Agressive Music Fest, ale to spíše vyjímečně… A samozřejmě ti tam bez ptaní nalijou (teda jak komu…) a spousta nových přátel. Ave Satan a metalu zdar!