zjentek

Mohou za to hormony?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/on-byval-zenou-ona-zase-muzem-ted-se-rusky-par-vzal-40311492?seq_­no=6&source=hp&dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&ut­m_source=www.sez­nam.cz&utm_me­dium=z-boxiku&utm_cam­paign=null >>>pohlédněte, jaký měla žena na videu biceps kdysi a jakou ručku má dnes. Jsou na vině hormony? A co vystupování- projev (myšlení), gesta… to má na svědomí hormonální „léčba“??

Odpovědi
hapiky

Příroda dělá pokusy od počátku věků.

zjentek

Hapiky a tak si nejsem jistej, jestli zrovna tenhle případ je tím správným příkladem pokusů přírody.

hapiky

zjentek: Dát ženskou duši do těla muže a opačně může jen Bůh a příroda. Vzhledem k výroku Einst., že Bůh nehraje v kostky to padá na přírodu.