vojtik3012

Mohli byste mi prosím doporučit kvalitní autorádio do 1500,– ? Díky

Odpovědi
Emefej

V této cenové relaci nejsou zásadní rozdíly v kvalitě. Vybírej podle vkusu, nekupuj na asijské tržnici a namůžeš se zmýlit. Na kvalitu audia v autě mají větší vliv ostatní články přenosového řetězce Ani rádio za 10 000 nebude na nekvalitních, nebo nevhodně zvolených reproduktorech hrát o poznání lépe, než to za 1 500..

albert

Já mám PIONEER MVH 160UI. Nemá CD přehrávač, ale to je dnes už pravěk. Má USB vstup,4 × 50W, excelentní zvuk a hromadu dalších vychytávek – inu super značka pro autohifi. Nové za 1.350,–

Zdenda112

Ahoj, do jakého auta a jaký typ si představuješ? Každopádně celkem rozmanitý výběr mají třeba u: https://www.2din­.cz/autoradia/ kde si naklikneš podle značky auta a jestli chceš 2 nebo 1dinové. Taky jsem si tam už rádio kupoval, takže určitě můžu doporučit:)