jirka F

Mohl to být Vít Kouba?

V Pardubicích jsem potkal na nádraží takového otravného pána byl strašně vousatý nadával na komunismus a ptal se kdy jsem se narodil tak jsem mu řekl že v roce 1998 tak on řekl že to jsem teda nezažil. Zdálo se mně jako by to byl zde uživatel Vít Kouba ale asi se mně to jen zdálo . 😛 🖍️

Nejlepší odpověď
Filip84

Vít Kouba má u profilu i foto, tedy nemusíš myslet: můžeš vědět.

https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/97073

Další odpovědi
Rokio

Je to velmi nepravděpodobné.

V Česko žije více než 10 a půl milionů lidí, takže šance je strašně malá.

df

Vit Kouba tady chybí. Pro mě velmi zajímavý človíček

Víte Koubo🫡

Disraeli

Je to klidně možné. A ta pravděpodobnost není až tak malá, jak si Rokio myslí. Země je malá, Česko je malé a platí i nějaké „zvláštní“ zákony, že někoho známého z některé země, můžeš nějak potkat na úplném konci světa.
Každopádně takových čurnů je víc.. ;) Mohl to být úplně nějaký jiný pošuk.