Horryk

Poradíte, proč Microsoft Office nejde stáhnout napodruhé?

Chtěl jsem stáhnout Microsoft Office, tak jsem čekal, ale instalace Office se zastavila na 48%. Tak jsem vypnul pomocí Správce úloh danou instalaci. Ale jak jsem to chtěl nainstalovat podruhé, tak mi to napsalo: (Instalaci Office nešlo spustit. Zrovna se instaluje něco jiného. Zkuste to prosím později.) Ale já nestahuji nic dalšího. Pokud jsou nějaké soubory, které se mi neúspěšnou instalací Office nainstalovaly, tak bych chtěl vědět, jak je smazat, aby mi fungovala instalace napodruhé. Prosím poraďte.

Odpovědi
Mc Merkurion

… stáhni si OpenOffice (https://www.o­penoffice.cz/ ) a nebudeš se nervovat ani v budoucnu …