kuba123

Microsoft office-klíč, lze klíč použít znovu na jiný počítač?

Dobrý den, je pravda že pokud si koupíte office 2007 pro 1 PC a nainstalujete a po třeba půl roku to z toho počítače odinstalujete tak lze klíč použít znovu na jiný počítač?

Děkuji za každou odpověď Jakub :)

Odpovědi
setapouch

To zalezi na licenci, kterou mas.

jpau

Ano to je pravda (a platí to snad pro všechny jejich produkty včetně Windows). Nicméně MS používá vícero způsobu zabezpečení, jedním z nich je online aktivace, ta se u Office provádí automaticky a pokud nemáš přenositelnou licenci (typicky krabice) tak ji neprojdeš, tzn. nepodaří se ti produkt legálně zaregistrovat a bude fungovat tuším 3 měsíce.

btw: Někteří výrobci pro OEM distribuce používají dokonce stejný product key, tzn. např. všechna lenova určité řady mohou mít stejný product key (pro Windows) a to, zda je má člověk nelegálně/legálně se určuje právě pomocí té online autorizace.

anonym

Pokud si koupíš tzv. OEM verzi, tak ne – tato verze je vázaná na konkrétní hardware (počítač).
Pokud si ale koupíš ´plnou´ verzi, můžeš ji instalovat na libovolný počet počítačů, jediné omezení je, že počet současně nainstalovaných počítačů nesmí být vyšší, než počet zakoupených licencí (běžně – nejčastěji, se prodává 1).

nate li

i find cheap key website, https://keynm.com
But I don't know if he is safe.