emoil

Jak odinstalovat Microsoft office?

Chci odinstalovat z notebooku (W8) Microsoft office 2010 a nejde to. Zkoušela jsem to přes ovládací panely a ntb se akorát restartuje a program v něm stále existuje. Nevíte někdo prosím co s tím?

Nejlepší odpověď
Bedy

Tak to asi budete muset vzít programem Revo Uninstaller. Akorát buďte opatrná, raději použijte bezepečný režim odinstalace.
Ke stažení z www.slunenice­.cz/sw/revo-uninstaller

Další odpovědi
nonnel

Vlož do počítače CD s Office a potom se řiď podle nabídky. Někde tam musí být „Odinstalovat produkt“ nebo něco podobného. K MS Office patří celá řada programů, takže nemůžeš kliknout pouze na jeden, pokud to není Uninstal. Odinstalování přes CD by ti mělo zaručit, že vše co souvisí s Office z PC zmizí.

jirkajirka

http://suppor­t.microsoft.com/kb/2903­01/cs