vímto

Problém s instalací microsoft office

Dobrý den.Při instalaci se mi zobrazí zpráva:Zjištěna chyba během instalace.Služba windows instaler nemůže aktualizovat jeden či víde chráněných souborů systému windows.Jak to tedy naistalovat? Děkuju za odpovědi.

Odpovědi
Michal Kole

Buď jsou špatně nastaveny uživatelská práva ve ´tvém účtu – nejsi ve skupině administrator nebo což se mi zdá pravděpodobnější je problém v přísně nastaveném reltime antiviru, který zakazuje přístup.

anonym

http://www.ope­noffice.cz/stah­nout/libreoffi­ce