Jaká je nejlepší náhrada MS Office zdarma?

Nechce se mně ve firmě vybavovat všechny 3 počítače předraženými MS Office. Chtěl bych používat nějaký program pro práci s texty a tabulkami zdarma. Chci pouze občas napsat dopis a pracovat s jednoduchými výpočty (nejčastěji jen součty řady čísel.) Co doporučíte? Vím, že je náhrad Microsoft Office mnoho, ale já se v tom vůbec nevyznám.

Nejlepší odpověď
blesk26

Já doporučuji OpenOffice. Používám je místo MS Office a jsem plně spokojen. Umí to prakticky ty stejné funkce a s otvíráním a ukládáním v MS formátech také nemá problém.

Zdroj: http://www.ope­noffice.org/

Další odpovědi
Blanicky

602 PcSUITE

anonym

V dnešní době je nelpší náhrada LibreOffice, což je de fakto totéž co OpenOffice jen došlo k přejmenování.