Themeansar

Jaké office je nejlepší používat?

Nejznámější je Microsoft office a Libre office, existují i jiné office programy ale ty nejsou tak známé. Jsou i lidi co nepoužívají vůbec programy office a stačí jim jenom jednoduché programy. Já používám starý Microsoft office 2007 a Libre office 7.5.3

Odpovědi
paul1

Microsoft office

Filip84

Jiná odpověď

Víš co, skrze Office Tě ti mimoni, mimozemšťani, nebo jiní mohou ovládnout, nebo tak něco.

Schreibmaschine Erika Made in DDR pro Tebe bude jasná volba! 👌😎

Někdo používá raději Optima, to už je na vkusu každého soudruha. 🤷‍♀️

Má to několik výhod:

  • funguje to i bez elektřiny,
  • nemusíš se starat o aktualisace,
  • nejde to odposlouchávat,
  • nejde to dálkově sledovat.

Jo, žádný problém: vždy rád poradím, když vím víc! 🤓🤪

elkon

Microsoft office

Já používám Microsoft Office několik desítek let. Záleží co z toho „balíku“ potřebuješ používat. Pokud jen Word, Exel, Outlook a PP, tak stačí verze Home. Za ty roky jsem vystřídal řadu verzí a nějaké zásadní rozdíly (kromě grafické úpravy) v tom nevidím. Ale v současnosti používám Microsoft Office Professional Plus 2016. Spokojenost.

Pepa25

Podpora pro Office 2007 skončila 10. října 2017. To neděláš dobře, Jaromíre.

Filip84

Pepa: Koupí si Scheibmaschine Erika, na Aukru, za tisícovku, žádné aktualisace netřeba, problém vyřešen, harmonie obnovena. 👌😎