Vašek123

Proč microsoft doporučuje používat office 32 bit i na 64 bit os? tak proč vyrábí 64 bit office?

Proč microsoft doporučuje používat office 32 bit i na 64 bit os? tak proč vyrábí 64 bit office ? :)

Odpovědi
Hornisse

Protože 32bit verze Office je lépe odladěná a při běžném použití limit 2GB paměti na program nepředstavuje problém.
64bit verze Office má smysl pro specifické použití, jako jsou třeba obrovské tabulky, kde podává lepší výkony než 32bit verze.

Dobrá otázka by byla, proč microsoft 64bit verzi neodladí pro bezproblémové použití? Zřejmě kvůli malému zájmu zákazníků

setapouch

Nešlo by otázku napsat přímo tam, kam se otázka má ptát? A n ešlo by použít google? Je to hned první odkaz dotazu https://www.go­ogle.cz/#q=mi­crosoft+office+x86+re­commendation
„But, there are compatibility drawbacks for those users because Office add-ins and solutions might not work.“

Doplňuji:
Prostě jde o to, že když si nainstaluješ x64 Office a x86 obskurní doplněk třetí strany, může se stát, že něco přestane fungovat. Microsoft se tak předem brání označování Office za „šunt, který nefachá“.

Zdroj: http://techne­t.microsoft.com/en-us/library/ee681792(v=of­fice.15).aspx