marci1

Měly Vaše děti, vnuci, pravnuci ap. na dnešním vysvědčení samé jedničky?

A dostanou něco malého za odměnu? 🙂
Obr.: https://pixaba­y.com/cs/%C5%­A1koly-d%C4%9Bv%C4%8De-%C5%A1ablona-pap%C3%ADrnic­tv%C3%AD-2762004/

Nejlepší odpověď
Kepler

Moje vnučka ano (dříve) a dostala za to ode mně krásnou plechovou kasičku na visací zámek a do ní jsem pak vložil pár mincí euro a dvacetikaček. Ať se naučí šetřit a hospodařit. Nezklamala mě, okamžitě s kasičkou obešla celou početnou návštěvu. Ta se ve světě neztratí…:-))

Další odpovědi
dudu

Dědo keplere jen pozor, že pokladničky dělají z dětí hamouny a z rodičů zloděje. Chci se ještě pochlubit, že náš mladší vnuk /páťák/ má samé jedničky za celé pololetí také v žákajdě.

annas

Nikdo z mých známých ani příbuzných dnes, tj. 8. 2. 2019, vysvědčení nedostal.

Vysvědčení se rozdávalo 31. ledna 2019.

Kepler

Dudu: z dětí hamouny a z rodičů zloděje? I na to jsem pamatoval. Řekl jsem vnučce, že klíček bude u mně, dokud jí nebude 18. Načež z toho byla smutná a já si uvědomil, že se toho taky nemusím dožít. Tak jsem jí aspoň poradil, ať si ten klíček dobře zašije. 🙂