Kepler

Měli jste už takový hlad, že byste snědli cokoliv?

Suchý ztvrdlý chleba, hmyz, červy…

Nejlepší odpověď
ten který je

Zažil jsem hlad,kdy jsem rozpékal staré rohlíky a nebo také trhal napůl zmrzlá jablka ze stromu.

Další odpovědi
Emefej

Takový hlad, abych snědl opravdu cokoliv, jsem nezažil. Zažil jsem hlad, kdy i naprosto nepoživatelná smradlavá pohanková kaše s tvrdým černým chlebem byla pro mě naprostou lahůdkou.

Drap

Takový hlad jsem tedy neměl, i když několikrát se přihodilo, že byl opravdu velký. To co je uvedené jsem však jedl, bez hladu.

Smack

Co hlad, ale žízeň!!! XD

zjentek

Aby nebyl hlad ovládám psychikou. (;

Viktorie II.

Tak takový hlad jsem ještě neměla.

Kepler

Smack: …a mrtvému z ucha bys vypil?

Smack

Fujtajbl🤪