Měli jste rádi bakalářské příběhy které se vysílaly v televizi?

Uvítali by jste další nové příběhy?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
lexx

ne, stupidnější byl leda seriál Chalupáři ale tam byla občas sranda

Další odpovědi
led

Bakalárske príbehy boli čerpané z listov divákov, išlo vlastne o umelecky spracované skutočné príbehy (prirodzene upravené, aby skutoční aktéri ostali neznámi).
Svoju pôvodnú úlohu, zabaviť a poučiť, by splnili i dnes. Ľudia so svojimi príbehmi sú rovnakí bez ohľadu na politické zriadenie.

pucipuci

Ty starší mě bavily,ty novější už méně.Asi záleží na režiserovi.

anonym

Jugare, jak TYYYYY se můžeš ztotožňovat s příběhy z let komunistické nadvlády.Opět si protiřečíš.Tímto dokazuješ, že za komunistů bylo lépe (byly lepší pořady).

Lamalam

Viděla jsem jich jenom pár a nelíbil se mi ani jeden. Dobrovolně už bych se na to nikdy nepodívala.

Klaproth

Neměl. Nesnášel jsem Libuši Pospíšilovou.

Emefej

Rád jsem to neměl. Nové příběhy bych nesledoval.

anonym

Lahny co to zase meleš za ptákoviny.
Co mají pořady společnýho s režimem?
Jsi fakt mimoň.

Admin2

Uživateli Jugare,

opětovně upozorňuji. Chovejte se slušně a dodržujte nejen pravidla Odpovědí, ale i zásady slušného chování.