zvonisek

Měla bych se pokusit vyvolat ducha zemřelého?

Nemohla bych tím přivolat padlého ANDĚLA?

Nejlepší odpověď
annas

Raději ne. Varování:

"Proč je nebezpečné vyvolávat duchy?

Poměrně často se setkávám s dotazem, jak vyvolávat duchy. A pokaždé odpovídám stejně – že žádné rady na tohle téma neposkytuji, protože celý rituál vyvolávání duchů je příliš nebezpečný. Bohužel ti, kteří touží po dotyku tajemna, nemusí prosit o radu zkušenější, bohatě stačí zadat heslo „vyvolávání duchů“ do googlu a vyjedou jim desítky odkazů se „zaručenými návody“. Mladé dívky, protože ty jsou nejčastějšími experimentátorkami, pak zkusí první návod, který se jim zdá zábavný, a neštěstí je na světě.
Možná se vám zdá, že zbytečně plaším a že se není čeho bát. Proto sepisuji tento článek, abych vysvětlila, proč před vyvoláváním duchů tolik varuji a sama jej netoužím provozovat."

atd.

http://blog.an­gelumlucis.cz/proc-je-nebezpecne-vyvolavat-duchy/

Další odpovědi
Kelt

Raději se pomodli nebo medituj. Když v tom nemáš zkušenosti, on takový pokus nemusí dobře dopadnout.

anonym

Klidně můžeš, je to naprosto bezpečné, nevyvoláš ani ducha zemřelého ani anděla. K tomu by byl potřeba ještě nějaký halucinogenní supplement do žíly a to už bych rozhodně nedoporučoval, to už by nebezpečné být trochu mohlo.

ivzez

Určitě to nezkoušejte!
Píšete o psychických problémech → mohla byste je zvětšit.

Gus_Fring

Nedělejte to! To jsou dneska lidi, že porušují i přírodní zákony…

zjentek

Ann, Vy jste Lúmenn? ;0