cherreis

Maturita – matematika/jazyk (Aj,Nj)

Kdyby jste si mohli vybrat z čeho by jste raději maturovali? Nechci radu z čeho mám maturovat, jen mě zajímá jak jsou na tom ostatní :)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lucijej

Angličtina

V době, kdy se mě maturita tákala, tak jsem si váhala mezi AJ a NJ, AJ možná trochu převažovala díky zkoušejícímu, protože jsem věděla, že angličtinářka mě podrží, kdyby něco, ale u němčináře dost záleželo, jak se na ten den vyspí.
Nakonec jsem se rozhodla pro latinu a byl klid :o)

quentos

Angličtina

Ačkoliv jsem měl z matematiky „dobře“, tedy za tři, obávám se, že bych z ní neodmaturoval. Na písemku na trojku totiž tehdy stačily padesátiprocentní znalosti, u maturity už nikoli.

anonym

Angličtina

Cherreis – opět chybí kategorie jiná možnost.
Takhle Ti nemám kam napsat, z čeho jsem maturovala na hunanitní větvi gymnázia v roce 1972 : čeština,rušti­na,dějepis jako povinné předměty a latina jako předmět volitelný.

briketka10

Angličtina

maturovala jsem z Němčiny..
kdybych si měla vybrat dnes, tak si vyberu Angličtinu :)

RyuzakiKate

Angličtina

Matika no comment a němčina mě nebaví :D
Zkrátka je mi angličtina milejší a jde mi hezky od pusy :)
Jen se příští rok děsím, co bude…

anonym

Matematika

Michal Kole

Matematika

Doplňuji:
Maturoval jsem z angličtina za 4, protože mi to třídní nařídila (byla němčinářka).

Jako technikovi by se mi více hodila matematika.

jpau

Matematika

Doplňuji:
Maturoval jsem z matiky, měl jsem nižšší úroveň a stačil na to cca intelekt chytřejšího psa (Labrador?). Obecně si myslím že – alespoň na mé SŠ – úroveň maturity se státní maturitou klesla.

RedC22

Matematika

Jednoznačně matematika. Ta se nemusí učit, tu stačí jenom pochopit.