comar

Bude v roce 2015 povinná státní maturita složena ze tří předmětů tj. ČJaL , M??

Nejlepší odpověď
annas

Vkládám odkaz, kde si přečete, jaké menší změny vás čekají v roce 2015 otázek. .

http://www.msmt­.cz/vzdelavani/stred­ni-vzdelavani/katalogy-pozadavku-pro-zkousky-spolecne-casti-maturitni?lang=1

Katalogy požadavků pro zkoušky společné části maturitní zkoušky konané v roce 2015

--
Organizace maturitní zkoušky od školního roku 2014/2015

1. Společná část obsahuje 3 povinné zkoušky:

  1. český jazyk a literatura
  2. cizí jazyk (AJ, NJ, ŠP, FR, RJ)
  3. povinně volitelný předmět
  • matematika
  • občanský a spol.vědní základ
  • informatika

2. Profilová část obsahuje 3 povinné zkoušky:

  1. praktická zkouška z odborných předmětů
  2. dvě ústní zkoušky z odborné teorie

Jinak v odkazu
http://www.ksi­dlisti.cz/nova-maturita/organizace-maturitni-zkousky-od-skolniho-roku-20142015

Další odpovědi
magorvkleci

Ministr Marcel Chládek by chtěl, aby se z matematiky maturovalo povinně. Povinná maturita z předmětu … by tak mohla být v roce 2020.