panxnotdead

Z čeho jste maturovali?

Z čeho jste maturovali? Z čj, CJ a? já chci z dějěpisu. Měli jste někdy na střední 4 na vysvědčení? a z čeho?

Nejlepší odpověď
anonym

jiné

Kromě ČJ, cizího jazyka to byly odborné předměty, DZP (dpkumentace zdolávání požáru, výpočty od vzniku až po likvidaci ohně, jen s kalkulačkou 8 hodin, prevence – to je posouzení projektu, výpočty na pož. odolnost, únikové cesta včetně návrhu na opatření pokud nevyhovují normám)

Další odpovědi
Lucijej

Chemie

čeština, angličtina, biologie a chemie

Čtyřky jsem mívala akorát z matiky, když jsem z ní nebyla zrovna uvolněná a byla jsem za ně ráda. Holt komu není zhůry dáno, nohama to nedohoníš.

Drap

jiné

Doplňuji:
stroje a technologie

jiné

  1. maturita: čeština, angličtina, ekonomika a právo.
  2. maturita: čeština, angličtina, technologie, strojírenství

4 byli na vysvědčení často, zastával jsem názor na co se učit na jedničky když stačí 4. :)

Andre5000

jiné