Rokio

Máte úctu k sebevrahům?

Chováte k nim úctu a respekt? Jsou to také lidé.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ametyst

jiná odpověď

Pochopení mám.

Další odpovědi
da ny

jiná odpověď

Pokud takového člověka znám tak, že má z různých důvodů mou úctu,
respekt. Tím, že si sáhne na život, je neztratí. Týká se i některých známých osobností, umělců.

GM

ne

Co třeba „svoje problémy vyřeším“, manželku se 2 malými dětmi nechat ve štychu? Stalo se v naší rodině.

Altair-AC

ne

hapiky

jiná odpověď

Uctívat sebevrahy? Ani respekt.

PepasAvalonu

ne

Opovržení nebo lítost. Jak u koho. Někdy obojí.
Většina sebevrahů si žádnou úctu nezaslouží (a už vůbec nikdo za sebevraždu). Pokud někdo něčím za života vzbuzoval úctu, tak to jeho smrt nemusí změnit – ani sebevražda.

jáára

jiná odpověď

Sebevraždy se děsím, ale tvoje by mi zvedla náladu.

Prostě já...

ano

Chápu je

paul1

ne

elkon

ne

Ne, že je někdo magor, není nic úctyhodného. Ten člověk se měl léčit, ne se zabít.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.