poa.li

Máte tendence hledat problémy tam kde nejsou? Pokud ano, proč si myslíte, že to tak je?

Doplňuji:
Radak: Zajímavý postřeh, asi ano… To mě ani nenapadlo. Zajímavé..

Nejlepší odpověď
johana 56

Problémy se vyskytnou vždy.Tak proč si je ještě „vyrábět“ navíc?

Další odpovědi
kropitko

Problémy nevyhledávám, oni si vždy najdou mně,,:-D
Už jsem si na ně zvykla,,když už vypadá, že bude vše o.k., tak se mi zase něco přihodí, vždy je to jak rána z čistého nebe,,,
Každé ráno se probouzím a čekám odkud to přijde, jsem připravená a přesto zaskočena,,,
Když žádný problém ten den nepřijde, tak se mi to zdá podezřelé,,,možná pak ten problém hledám, jelikož se bojím toho, že když ho objevím později, tak to bude ještě větší rána.

ten který je

Mám něco podobného jako kropítko.Děsím se období kdy se mi daří a je mi fajn,protože potom přijde zákonitě vždy něco nepřijemného.Z toho důvodu se snažím maléru předejít,ale mnohdy marně.:-D

Radak

Přijde mi, že je to ze strachu. Z předchozích špatných zkušeností hned přemýšlím ve smyslu: hlavně aby se něco nestalo. Prý si tímto ty problémy přivolávám. Ale je těžké naprosto ovládat myšlení aby bylo jen pozitivní.
To je princip jako v té otázce se hmyzem, že jo.

hanulka11

Někdo se v tom vyžívá, jiný si tím „něco“ léčí. Já to nejsem… kdo to dělá.

panenka

Jsem na tom stejně jako kropítko a ten který je takže to znova psát nebudu starosti jsou a budou zkrátka furt.