zjentek

Máte teda na tři svetry?

Bo zíma definitivně dorazila do Čech a na Moravu.

Nejlepší odpověď
elkon

Svetry žádné nemám, protože je nenosím. Používám takové bundy, že svetr není potřeba. A to nosím celoročně košile s krátkým rukávem. A často se i tak někdy zpotím. Naposledy jsem měl na sobě svetr někdy před více jak čtyřiceti léty.

Další odpovědi
aliendrone

Zkus požádat šmejda Zelenského o doplatek za vyšší náklady na topení (místo svetrů). Venkoncem když ukrošmejdi na oplátku (tedy odměnou za všechny ty prachy a prostředky které do nich cpeme!) ODPÁLILI Nordstream, aby evropané nemohli mít laciný plyn z Ruska, tak by snad byla nějaká kompenzace namístě, nemyslíš? 😉 Ale mezi námi bejku, moc bych tomu nevěřil, od kurvence Zelenského můžeš leda tak čekat nadávky a urážky, že posíláš málo pomoci. 😕

BTW – stejně nevěřím, že to Zelenského ukrohazlové udělali sami o své vůli. Ještě tak kdyby NS vedl v Černém moři, ale v BALTICKÉM? 😮 Proboha, vždyť ty jejich „speciální jednotky“ (pokud nehovoříme o „civilních dobrovolnících“ ze západu) by zabloudily i při cestě na záchod. A operovat tak daleko mimo dosah podpůrné základny (a s jejich „technikou“ pamatující SSSR), vždyť to je úpo science fiction! Bohužel dost blbá. Považuji za téměř jisté, že jim KDOSI MUSEL POMÁHAT! 😕

Celkem by mne zajímal názor na věc Pepy25. Tedy jestli chce tento další z nekonečné řady trapasů a vládních LŽÍ vůbec komentovat. (Jakkoliv i nejhloupější Honza hned od počátku věděl, že „ruská sabotáž“ je nebetyčná hovadina.) 😉

jirka F

Ano mám doma svetry nechci mít zbytečně omrzliny. Potkal jsem jednou pána který šel v – 17°c v kraťasech a nohy měl úplně rudé.

Maigretka

Nēkolik, Dobrý jsou pletené fusekle, nejlépe navléct 2, do postele, dělám na chaloupce a také labrouše do postele, to nemusím ani moc topit.