Avatar uživatele
anonym

Mate take takove svoje " osobni povery " ? Napr. vas " neco " nuti zavrit okno a pritom ho ani zavrit nechcete ?

Nebo je to uz na blazinec ?? Snad tam maji ale internet. !
🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, chudst před 4716 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
chudst

To spise, kdyz si vezmu tvuj priklad, me „neco“ nuti zavrit okno a pritom nevim proc. Resp. se nad tim vetsinou nezamylsim, proste to udelam. Kdyz se nad tim zpetne zamyslim, vetsinou na duvod toho „neceho“ prijdu.

Do blazince te rozhodne posilat nehodlam, kdovi, jestli tam maji internet a co bychom si tu bez tebe pocali; podvedomi je zajimava vec a nuti te delat zajimave veci, jako napriklad „zavirat okno, kdyz ho zavrit nechces“ a muzes ten duvod, to „neco“, odhalit jen obcas, pri blizsim zamysleni :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

Když začínám novou práci v nějakém porostu v lese,při svačině rozhazuji kousky horního krajíce chleba po okolí a připichuji na větvičky,abych si "naklonil"lesního ducha a tak si zajistil výdělek,aby se dařilo a nic se mi nestalo.
Nemám rád otevřené dveře,například do chodby.mám nepříjemný pocit,že jsem někým pozorován.To už je nějaká fóbie.
Mám nepříjemný pocit tísně a nebezpečí,vždycky když se jdu podívat k Hranické propasti.To okolí mě nevím proč,děsí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Butani , ber to s nadsazkou co ted napisu … , ale budeme v blazinci alespon spolu. ! Jsem rada , ze tam budu mit kamose. A Chudst je z nas jedinej asi normalni , ten nam bude nosit na navstevy buchty. A nezapomen ! Notebook sebou. 🙂

před 4716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Nene, tak ja se zacnu vydavat za Napoleona! Nebo za kouhouta a budu kokrhat, to je fuk XD Jdu tam s vama! :P … ale musime sehnat nekoho, kdo nam bude ty buchty nosit XD

před 4716 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Beru . 🙂 Chudste , Butani uz tam asi je , kdyz nepise. 🙂

před 4715 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek