Avatar uživatele
paul1

Máte také dojem, že použitím roušky mnohým ženám zkrásněly oči?

Nemyslím tím použití běžných chirurgických roušek, tam se to až tak neprojeví. Některé roušky ale působí jako umělecké dílo a zvýrazňují ženské oči a zároveň žena s takovým rouškem působí tak trochu tajemněji. Teď mne napadla slova písničky od Mládka: Má žena v masce plynové, to není nic hezkého, ale je to přece jen zase něco nového (doufám, že jsem citoval správně) 🙂 .

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, Drap, marci1, Kepler, Gonfaloniér před 1302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Možná ano – pozornost muže se soustřeďuje na její oči. Podobný efekt vnímám třeba u orientálních tanečnic. Často rafinovaně zakryté dráždí víc, než zcela odkryté. Ovšem žena nesmí mít poodhalené poprsí. To pak muži zapomenou na oči a před ženami klopí zrak…aby se jim podívali na me-e-e-é.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Určitě. A také mužům. Takové krásné mužské modré oči probleskující nad rouškou! 🙂
Některé roušky jsou přímo uměleckým dílem. Mám roušku s krajkou a jednu s korálky, skoro jako ta Keplerova orientální tanečnice. 🙂
Krása, což?: https://www.fla­ro.cz/damske/rou­sky-rouska-modni-rouska-krasna-damska-rouska-zdobena-krajkou-darek-pro-zenu/?variantId=311144&g­clid=CjwKCAjww5r8BRB6E­iwArcckC8goO25lWi­QYPxeZ-cp9JJtd0QztL_­aa3TQrqjJDtRv­QsEyHHBDekBoCU1Y­QAvD_BwE

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zbyndo

Krása oči myslím ide z vnútra. Rúška viac zvýraznia oči, a vedia ukázať krásu ženy ako celku, ale videl som aj oči vyjadrujúce zlosť, namyslenosť, povyšenectvo, možno taká žena bola ako Barby, ale bola škaredá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Konečne! Vďaka Covidu sa vrátila aj komunikácia očami. Skúšali ste predtým nevšimať si mimiku tváre a len podľa hlasu a očí hodnotiť človeka? Teraz k tomu máme možnosť.
Paul1, ten váš „dojem, že použitím roušky mnohým ženám zkrásněly oči“ vznikol práve tým, že ste si začali všímať viac oči a pokúšali sa porozumie ich reči.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Když nemůžeš koukat na ústa a představovat si různý fantazie, tak teď prostě koukáš do očí, no. Takže se ti zdá, že jim oči zkrásněly, protože v bezrouškém období sis očí prostě ani nevšim, když jsi furt koukal jenom na ta ústa a představoval si… já vím moc dobře, jak to chodí! Jenže ženy mají očí KRÁSNÝ FURT (pokud v nich není zloba, jak píše Zbyndo).

Marci to seš ty ta dáma v linku, jak předvádí ty roušky? No podle avatara asi jo, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

A pak že na těch burkách, či jak se všechna ta muslimská zahalení nazývají, nic není!

(Reakce na otázku a na odkaz z odpovědi Marci1.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
marci1

Ad „zjentek“: Kéž by. Ne, nemám s rouškami v odkazu mé odpovědi nic společného. Moje roušky jsem si vlastnoručně ušila. 🙂

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci: pěkné jsou, ale dá se přes ně mluvit? Některé ženy zdají se býti krásnými až do okamžiku, než poprvé promluví…

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Jo a některé ženštiny by neměly mluvit nikdy. 🙂 Body už nemám, prozatím posílám vzdušně.

před 1302 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek