jirka F

Máte se rádi takový jací jste?

Nebo byste chtěli na sobě něco měnit plácnu třeba váhu z 90 kg na 49 kg.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Ano, protože nemít se rad by znamenalo se sebou bojovat, a to by opravdu nebylo moudre.

Další odpovědi
FlAsh_7

Mám se rád a jelikož se považuji za Boha, tak se mít rád musím.

zjentek

To se stačilo zeptat- jste zdrávi?

marci1

Samozřejmě, i když nikdo není dokonalý. Člověk se musí mít zdravě rád, jinak nemůže mít rád druhé a časem by se zbláznil. 🙂

Kepler

Za některé věci týkající se mé tělesné schránky a zdraví se rád moc nemám. Chovám se k sobě hrozně. Kdyby se tak ke mně choval někdo jiný, nejspíš bych mu dal jednu do řepy.