relux

Jak otupit city prirozene?

Jak otupit city prirozene, bez pouzivani drog a jinych omamnych latek. Jsem typ cloveka, ktery si casto bere slova cizich moc osobne. Nekdy me to nuti k projevu emoci navenek (nastvu se, zrudnu) a pak jsem za idiota. Prosim o odpoved s cennymi radami. Blbe kecy si nechte ;)

Nejlepší odpověď
annas

Každý člověk se rodí s určitým temperamentem, je mu tedy daný, nelze ho změnit, ale s přílišnou emotivnou či vztahovačností je třeba naučit se žít.

„Psycholog Carl Rogers řekl: „ Zajímavým paradoxem je, že když se přijmu takový, jaký jsem, dokážu se změnit.“ Tak hodně síly k vnitřní změně a odstranění vztahovačnosti z vašeho života.“

Přečtěte si rady psychologa, co byste si měl vždy uvědomit.

"Na světě není nikdo, kdo je stejný jako vy. Uvědomte si, že jste originál. Úplně jako vy už nikdo není. Vy vlastníte své sny, naděje, strachy, vítězství, úspěchy i prohry. Protože toto všechno je vaše, můžete se důvěrně poznat.

Víte, že máte stránky, které jsou pro vás záhadou a jiné, které neznáte. Můžete se mít rádi a být se vším, co je ve vás, v přátelství. A pokud jste v přátelství sami se sebou, můžete s odvahou a nadějí hledat řešení svých záhad a cesty k lepšímu sebepoznání".

http://eurode­nik.cz/osobni-rozvoj/7-moznosti-jak-pracovat-se-vztahovacnosti

Cp si myslí ostatní, je jejich věc. Vy to nezměníte, berte se takový, jaký jste. Je to váš život,. jste za něj zodpovědný, pokud se nijak neproviníte, nemyslete na to, co si o vás myslí druhý.

Jste, jaký jste.

Další odpovědi
zjentek

No tak nejlepší je samo sebou ten chlast a drogy, co si budem… ale pokud máš výhrady, tak pak mě něco dalšího PŘECI JENOM napadá. Smartfon! Prostě mobil. Stačí si pořídit tarif s daty (internet) a už to jede- civíš do toho a seš totální tupec, prakticky NIC už pak necítíš, city neřešíš. Pravda, budeš sice trošku častěji a více nasraný (nastvu se, zrudnu), ale city půjdou mimo tebe a to právě proto. V kombinaci s věkem třeba 21+, kdy předtím nedošlo k žádnému povinnému vojenskému či jinému výcviku morálky a stability osobnosti, se v takové fázi lze s klidným svědomím označit již za totálního a mentálně i fyzicky zralého vypatlace, čili o nějakých citech už zde nemůže být ani řeči. Radím férově, protože soudě dle otázky, něco takovýho právě hledáš. Tedy pokud ti toho již nebylo předem dáno, aniž by sis to teprve uvědomil. Takže tato rada by měla být vnímána jako velmi cenná a pokud by měla být autorovi zpětně prezentována jako bezcenná či NEDEJ BOŽE blbý kec, naštval by se a zrudnul!

Další možností jak totálně otupit city je sledovat porno, anebo paradoxně naopak setrvávat v reálném vztahu s opačným pohlavím déle než dva roky!

Kelt

Lehce se řekne, hůře udělá, ale všechno chce cvik a trénink. Je třeba se přeprogramovat , udělat NLP – neuro – lingvistické programování, že každý vjem z okolí, zrakový, sluchový, hmatový, pocitový i chuťový na nás nějak působí a my určitým způsobem reagujeme – jedná se o Pavlovům reflex. Nepěkné řeči a chování nám asi nejsou příjemné, ale nemusíme na to reagovat. Nasaďte kamennou tvář hráče pokeru a nic neříkejte. Když si budete potom v paměti ten rozhovor promítat znovu, můžete si upravovat zvuk, mluvícího, vše ve své představě. Možná je na vině vaše chování, že se tak ostatní k vám chovají, tak se změňte a změní se i okolí. Samozřejmě, pokud jste v právu a okolí vás neobjektivně hodnotí můžete změnit své chování, nebo prostředí. Násilí nic nemění a pamatujte, že z každé záležitosti se můžete poučit. Každá věc má svůj důvod a příčinu. Můžete si doma před zrcadlem cvičit autosugesci, nebo navštívit kurzy, koupit si knížku, pracovat na sobě. Pamatujte si, že to co si uvědomujete, tedy vaše vědomé reakce jsou řízené vědomím, ale podstatné je podvědomí a to je to, co je skryté pod hladinou jako kra – Nad vodou je pouze 10 %. Tak držím palce.

Dancul

Zkuste jogu, meditace…(prosim vyvarujte sa studiovej joge ktora jogu ohranicuje iba na nejake cvicenia) V joginkych vědách existuje mnozstvo technik ktore vam mozu pomoct ke zmene, napr. v formovaniu vaseho hnevu…