Minas

Jaký máte pocit, když jdete a vidíte něco, co tam je jen dí(k)y vám?

Omlouvám se, ale když jsem napsal díky, mělo to kecy…
Když třeba vlastníte nějakou značku, billboard, cokoliv a jdete městem/obcí a vidíte to a je to jen díky vám, jaký toho máte pocit? Mě to vždy nakopne něco dělat a rozrůstat se.

  1. nejsem žena ! :D
  2. kdo řekl že jsem na bilboardu?

Bylo to myšleno ve stylu: Jaký máte pocit, když vidíte ve městě něco, co jste dokázali svojí prací a všichni to maj rádi a nebo to využívají.

Odpovědi
dudu

Mohu se vyjádřit jen k subjektům kdy jsem se na jejich realizaci spolupodílel a tehdy jsou moje pocity rozporuplné nebo zklamáním. Mám radost při pohledu na děti ve školce kterou jsem v rámci akce „Z“ pomáhal s lopatou v ruce budovat. Jsem smuten když vidím chátrající objekty u nichž jsem svého času zahajoval financování a na kontrolních dnech společně s ostatními účastníky na kontrolních dnech hodnotil průběh jejich realizace /kupř. i vodního díla Gabčíkovo/. No a zklamaly mě produkty z nemocniční kuchyně, které nám byly nabízeny v době mého pobytu na zdejší JIP /neboť tam jsem odpracoval mnoho hodin kvůli přijetí dcer do mateřské školky/.

huky

je mi 15 a nic takového nemam ale nejspíš bych se cítil že jsem něco dokázal a trochu i pyšně ale zároveň jak už jste napsala bych chtěl dosáhnout ještě větších úspěchu abych nebyl jen na tom billboardu…

Pavel Kohán

Pleteš si to tu s Radical fórem :).

anonym

Moc mě nezajímá co jsem dělal dřív, z 90% se zaměřuji na budoucnost.

mosoj

Když vidím svůj ohňostroj na videu, vždy si říkám, tohle udělám příště trochu jinak.