Máte rádi hovězí konzervu od Hamé?

Je to asi fakt šmakuláda,jen netuším pro koho.
https://www.y­outube.com/em­bed/hyGgOcj64RU

Nejlepší odpověď
redy

To už někdo žvejkal ne?
Je to hnus ☹

Další odpovědi
dudu

Podobným výrobkům doporučuji se obloukem vyhýbat. Povšimněte si, že tento „zázrak“ je na trh dodáván jako hovězí konzerva. Výrobce tedy jasně prezentuje, že tam není klasické maso.

iceT

Jako polotovar jistě ano,ale rozhodně šmejd za pár kč,co byl ve videu.Myslím si,že video je dost zavádějící a hlavně kopíruje pořad Peklo na talíři.Že to nežrala ani kočka ani pes ba ani prase?No to je divný,to je fakt,ale můžou být naučená nebo přežraná…

briketka10

nikdy jsem tu konzervu neviděla
prodávat v žádným obchodě, tak
nevím, jak chutná..
Doplňuji:
něco podobného vystihuje toto video 😁

Reklama – Křištič
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=T1gt747a­YLQ

konzerva se neprodává a Křištič taky ne..

Adula.57

Osobně nejím žádné maso z konzerv. Nepřijde mi to moc zdravé a ani to nevypadá moc hezky :).

cochee

Aniž bych se na to video díval, už několik let se zcela cíleně vyhýbám jakýmkoliv výrobkům z Hamé. Nejsem zvědavý na prapodivné hmoty s převahou škrobu, guarové gumy a podobných nesmyslů. Několikrát jsem se dost vytočil, když jsem koupil nějakou tu konzervu a doma zjistil, že to opět Hamé koupilo nějakou konkurenční značku a slovo Hamé je na konzervě vyvedeno tím nejmenším mikropísmem.