ReHu

Která značka zmrzliny vám doma nejvíc chutná? Mám na mysli v cca 1 l balení.

Klasický „socialistický“?
Carte d`Or?
Manhattan?
Haagen Dazs?

Díky 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Vlašské ořechy z Penny,myslím že značka Rios,vlašské ořechy z Lidlu taky nejsou zlé,ale ta z Lidlu se mi zdá docela sladká.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Carte d'Or máme rády s mamkou, já spíš radši čokoládovou, ona vanilkovou. Kupujem pouze když je ve slevě :D ta Haagen Dazs je dobrá a kvalitní, ale děsně drahá =/

anonym

Sice zmlzinu jsem neměl cc 5 let,protože nerad ukazuju jazyk,ale vždy jsem miloval citronovou na slovensku,ta by echtová.

anonym

Prima je prima.

briketka10

Jen tvarohového Míšu bez příchutě.