Česnekáč

Máte rádi fotbal ??

Nejlepší odpověď
ten který je

Ne.

Další odpovědi
dědapetr

Ne nemám.Nejsem fanda fotbalu.

WeeBear

Ne. A ani nic s ním, byť minimálně, spojeného.

Damiana

Nenáviděla jsem fotbal, když jsem byla malá a táta ho pořád sledoval. Jelikož jsme měli jen jednu televizi a já musela životně důležitě vědět, jak si na druhém programu vede v hitparádě Peter Nagy! Tatínkovi ke cti bylo to, že chodil poctivě do práce, takže měl mnohdy po mičudě a já se mohla rozplývat u obrazovky. 🙂
Dnes je mi fotbal už naprosto ukradený, stejně jako mému manželovi. A je klid.

pizlicka

od te doby,co manzel na nej kouka porad, fotbal bytostne nesnasim:-)

briketka10

jen se na něj dívám v televizi..

quentos

ani ne, jde to mimo mě, jako i většina ostatních fyzických sportů. Jak to kdysi výstižně psali v jedné knížce („Matky říkají největší ztřeštěnosti“, ale nejsem si jist, zda to byla ona) – „dvaadvacet dospělých chlapů honí mičudu“ – co na tom máte? :{))>
Ovšem když jsme ho ještě kdysi na gymplu hrávali amatérsky na školních výletech, to byla forma, která mě bavila – obzvlášť když mě označili za dobrého brankáře a stavěli mě automaticky do brány, kde jsem svou úlohu plnil s vervou a dobře.