FlAsh_7

Máte rádi Filipa Turka?

Nejlepší odpověď
Filip84

Nevím, kdo to je. Měl bych? Nemyslím si. Kdybych to potřeboval vědět, budu to vědět.

Nemám nikoho takového v rodině nebo mezi blízkými přáteli. A nikoho jiného nemám rád, nebo nerad. Proč bych jako měl? Proč by měl mít mou pozornost? Nerozumím…

Blbá otázka! 🤓🙄

Další odpovědi
Tonda Káňa

Rozumí autům a je to sympaťák, ale moc ho nesleduji.

Nemám rád ale Filipa84…

df

Ne, mě se líbila Čvančarová, ale nějak se moc rozežrala, tak jsem na ní změnil názor😬

Emefej

Neznám.

Ametyst

Líbí se mi jeho názory na Green deal a jiné euroregulace a buzerace. Kandiduje do europarlamentu za Motoristy. To je dobře, protože se motoristé stávají lovnou zvěří různých zelených pomatenců, včetně těch v politice.