jirka F

Máte rádi alespoň jednu noc odleželý bramborový salát nebo děláte až na štědrý den?

Jak to vidíte já ho budu dělat už dnes aby se odležel pro mě a pro tátu je to tak lepší.

Jak to vidíte vy ohledně bramborového salátu? 🙂

Nejlepší odpověď
Malvína

23. 12. se u nás MUSÍ dělat bramborový salát, aby byl dobře odleželý. Je to jak s gulášem. Další den je zas o něco lepší. 🙂

Další odpovědi
paul1

Právě ho holky dělají. A každý rok den před Štědrým dnem.

aliendrone

Jako u paula1, ženské už kmitají, do devíti do večera MUSÍ být hotový. Pak celou noc musí odpočívat, aby se chutě řádně smísily. Ráno ho ještě jednou promíchají, aby byl k večeři tip ťop. 🙂

Ametyst

U nás nestačí odležet. 🙂 Ale aby z něj tolik chuťově “ nevyčnívala” cibule, spařím ji vařící vodou nebo krátce osmažim na oleji.

zjentek

Jaký mně sousedky přinesou, takový ho pozřu, nos neohrnu… 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

GM

Bramborový salát dělám na Štědrý den po ránu, do večera se odleží.

marci1

Děláš to dobře (já taky), br.salát musí být pekně odleželý! 😄

Malvína

Ametyst – Jasně, spařit cibule se musí. Potom v salátu nekvasí. Také tak dělám. 🙂

jirka F

paul1: On je pak takový chutnější že. 😁