pája139

Máte raději kytary klasické, akustické, eletrické, nebo jiné ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

jiné

Doplňuji:
Každá je na jinou hru, jde o to, co posloucháš nejraději za hudbu, kytar je trochu víc – klasické, akustické, elektroakustické, elektrické, basové…

Další odpovědi
Drap

klasické

.

honza19hk

klasické

marci1

klasické

Spíše klasické, takový Brabec když to „rozjede“, je to nádhera.
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=hdfDOH­XbNnM

Funna

jiné

proto jsou různé kytary, protože jsou na různé styly…co chceš srovnávat…rock bez pořádné elektriky není rock, ale u táboráků si s ní čundrácké písničky nezazpívám…na to je španělka…

mosoj

jiné

Pěkně hrající.

Poklička

klasické

Emefej

eletrické

Poslouchám hlavně rock, takže volba je jasná.

petra15

eletrické

Hraji uz leta na klavir (a podobne n. jako cemballo,varhany a predevsim keyboard), ale od vcerejska jsem zacala na el.kytaru,je to fantasticke…,ale pokukuji rovnez po perkusni souprave…

da ny

klasické

ivzez

klasické