Avatar uživatele
Kuchařosatan

Máte raději Donalda Trumpa, nebo Kim Čong Una?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1446 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Žádného, je to plichta. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jeden za 18, druhej bez dvou za dvacet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ani jednoho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Lze mít v oblibě egocentrická individua se sklonem k ohýbání pravdy vlastním potřebám? Myslím, že ne. Každopádně ale Kim a Trump jsou naštěstí ve velmi odlišné situaci, Trump si ani zdaleka nemůže dovolit to, co ve své zemi Kim, a jeho působení v politice má časově velmi omezenou platnost (zatímco Kim je tam na doživotí a nejspíš tam bude vládnout i z mauzolea dávno naložený v marinádě).

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Obaja sú predstavitelia spôsobu života nezlučiteľným s mojim vnímaním života.
Ale vnímať ich signály je dôležité pre celý svet, aj keď sa podľa nich svet dobrovoľne neriadi. Je nimi riadený ako predstaviteľmi ich spôsobu života…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mně osobně ani jeden z nich nevadí. Já musím přežít a v tom mi ani jeden z nich nepomůže a ani nebrání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

To je jako se zeptat jestli mám raději okurky, nebo jahody. Trump je po dlouhé době prezident, který nahlas říká, co si myslí a nejen to, co mu je dovoleno. Líbí se mi, že se veřejně přiznal, že užívá Hydroxychlorochin, proti kterému je vedena velká lobby placená farmaceutickými zloději. A řekl, že to užívají hodně lidí z tzv první linie.

https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/donald-trump-koronavirus-antimalarikum_20051900­17_jak?fbclid=I­wAR1rkpeI5VXliM­lTLlfexwkaF-DBPds3Jp0MLHk­Y42gqDjzZCd-89I16XJw

Upravil/a: df

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Místo Donalda Trumpa mám radši Timmy Trumpeta https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ofmzX1nI7SE&fe­ature=youtu.be&t=8 a před Kim Čongem dávám přednost Kim Chi https://nakup­.itesco.cz/gro­ceries/cs-CZ/products/200101925­1610 , takže jaképak „rád“ nebo „raději“! Chlapi nejsou hezcí obecně (pochopitelnou vyjímkou jsem JÁ aliendrone!) a venkoncem ono je těžké mít rád i něco tak nanicoidního, jako je ženská. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ať si podaj ruce a odjedou spolu někam na dovolenou. Dlouhou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

D.Trump je jeden z nejlepších než jeho tři předchůdci, v pořádí super válečník, smilník co měl potíže s Mončou, zelený a opálený humanitární blouznivec, řekne vše na rovinu, snaží se dohodnout v Afganistánu, jedná s Kimem, Čínským komoušem i Putinem a dovede perfek vytáčet písálky a skoro novináře. Pokud president Zeman má různá kouzla a provokace na pisálky odhadem 20%, tak D. Trump toto ovládá na 90% a písálkové mu to baštěj a roznášej do světa. Poradil si s Mexikány, imigranty, nemá problém s grétismem ani zelenými mužíky jede si svoji politiku bez ohledu na kvíčení okolí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kryšpíne Trump je podle tebe nejlepší proto že umí lidi vytáčet a třese si ploutví s diktátory ? 🙂 Co k tomu dodat.

před 1445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jediný novinář, kterého Trump neoznačí za „skoro novináře“, je ten který s ním ve všem souhlasí … se vzpamatuj. Každý politik který útočí na novináře většinou jen nesnáší jakoukoliv věcnou kritiku protože na ní není schopen reagovat.

před 1445 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Kryšéíne, nějak jsi nepochopil, co „politik“ znamená. Mě přijde, že s ním už nechce jednat vůbec nikdo. Ani z jeho vlastní strany.

před 1446 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

df: „který nahlas říká, co si myslí“ – v tomhle s Tebou souhlasím. Můj názor je, že by se ale měl nejdřív hluboce zamyslet a ty své myšlenky si trochu urovnat. Nebo radši hodně.

před 1446 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
df

můj názor je, že nemá takovou moc, aby prosadil všechny věci, které chtěl prosadit a je pod obrovským tlakem. A proto jednou mluví tak, a po druhé jinak.

před 1446 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nad Trumpovým lhaním se dají budovat národní statistiky viz forbes https://www.for­bes.com/sites/da­vidmarkowitz/2020/05/05­/trump-is-lying-more-than-ever-just-look-at-the-data/#59dea4801e17 … dokonce je tam v grafu vidět podíl nepravdivých výroků v čase, podle toho poznáš kdy má fakt svůj den 🙂

před 1445 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek