Kuchařosatan

Máte raději Donalda Trumpa, nebo Kim Čong Una?

Nejlepší odpověď
marci1

Žádného, je to plichta. 🙂

Další odpovědi
Edison

Jeden za 18, druhej bez dvou za dvacet.

anonym

Ani jednoho.

anonym

Lze mít v oblibě egocentrická individua se sklonem k ohýbání pravdy vlastním potřebám? Myslím, že ne. Každopádně ale Kim a Trump jsou naštěstí ve velmi odlišné situaci, Trump si ani zdaleka nemůže dovolit to, co ve své zemi Kim, a jeho působení v politice má časově velmi omezenou platnost (zatímco Kim je tam na doživotí a nejspíš tam bude vládnout i z mauzolea dávno naložený v marinádě).

led

Obaja sú predstavitelia spôsobu života nezlučiteľným s mojim vnímaním života.
Ale vnímať ich signály je dôležité pre celý svet, aj keď sa podľa nich svet dobrovoľne neriadi. Je nimi riadený ako predstaviteľmi ich spôsobu života…

zjentek

Mně osobně ani jeden z nich nevadí. Já musím přežít a v tom mi ani jeden z nich nepomůže a ani nebrání.

df

To je jako se zeptat jestli mám raději okurky, nebo jahody. Trump je po dlouhé době prezident, který nahlas říká, co si myslí a nejen to, co mu je dovoleno. Líbí se mi, že se veřejně přiznal, že užívá Hydroxychlorochin, proti kterému je vedena velká lobby placená farmaceutickými zloději. A řekl, že to užívají hodně lidí z tzv první linie.

https://www.i­rozhlas.cz/zpra­vy-svet/donald-trump-koronavirus-antimalarikum_20051900­17_jak?fbclid=I­wAR1rkpeI5VXliM­lTLlfexwkaF-DBPds3Jp0MLHk­Y42gqDjzZCd-89I16XJw

aliendrone

Místo Donalda Trumpa mám radši Timmy Trumpeta https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ofmzX1nI7SE&fe­ature=youtu.be&t=8 a před Kim Čongem dávám přednost Kim Chi https://nakup­.itesco.cz/gro­ceries/cs-CZ/products/200101925­1610 , takže jaképak „rád“ nebo „raději“! Chlapi nejsou hezcí obecně (pochopitelnou vyjímkou jsem JÁ aliendrone!) a venkoncem ono je těžké mít rád i něco tak nanicoidního, jako je ženská. ;) :D :D

Dochy

Ať si podaj ruce a odjedou spolu někam na dovolenou. Dlouhou.

Kryšpín

D.Trump je jeden z nejlepších než jeho tři předchůdci, v pořádí super válečník, smilník co měl potíže s Mončou, zelený a opálený humanitární blouznivec, řekne vše na rovinu, snaží se dohodnout v Afganistánu, jedná s Kimem, Čínským komoušem i Putinem a dovede perfek vytáčet písálky a skoro novináře. Pokud president Zeman má různá kouzla a provokace na pisálky odhadem 20%, tak D. Trump toto ovládá na 90% a písálkové mu to baštěj a roznášej do světa. Poradil si s Mexikány, imigranty, nemá problém s grétismem ani zelenými mužíky jede si svoji politiku bez ohledu na kvíčení okolí.

anonym

Kryšpíne Trump je podle tebe nejlepší proto že umí lidi vytáčet a třese si ploutví s diktátory ? 🙂 Co k tomu dodat.

anonym

jediný novinář, kterého Trump neoznačí za „skoro novináře“, je ten který s ním ve všem souhlasí … se vzpamatuj. Každý politik který útočí na novináře většinou jen nesnáší jakoukoliv věcnou kritiku protože na ní není schopen reagovat.

Edison

Kryšéíne, nějak jsi nepochopil, co „politik“ znamená. Mě přijde, že s ním už nechce jednat vůbec nikdo. Ani z jeho vlastní strany.

Dochy

df: „který nahlas říká, co si myslí“ – v tomhle s Tebou souhlasím. Můj názor je, že by se ale měl nejdřív hluboce zamyslet a ty své myšlenky si trochu urovnat. Nebo radši hodně.

df

můj názor je, že nemá takovou moc, aby prosadil všechny věci, které chtěl prosadit a je pod obrovským tlakem. A proto jednou mluví tak, a po druhé jinak.

anonym

Nad Trumpovým lhaním se dají budovat národní statistiky viz forbes https://www.for­bes.com/sites/da­vidmarkowitz/2020/05/05­/trump-is-lying-more-than-ever-just-look-at-the-data/#59dea4801e17 … dokonce je tam v grafu vidět podíl nepravdivých výroků v čase, podle toho poznáš kdy má fakt svůj den 🙂