poa.li

Máte pocit, že jsou lidé ve vašem okolí povrchní? Vadí vám povrchnost? Díky..

Odpovědi
Michal

V dnešní době není dobře takhle soudit lidi.Je možné,že nejsou všichni filosofové,ale plno lidí hodně uvažuje o životě ,o životě svých dětí,nebo nad něčím bádají.Potom jdou ven,nasadí kabát z „povrchnosti“ a je to.
Totéž si mohou myslet o Vás a není to pravda.jinak , nebo je.?