Mate oblibeny televizni porad , ktery skoro nikdy nevynechate ?

Ja : 13 komnatu , Postu pro tebe a show Jana Krause. -iv-

Nejlepší odpověď
dědapetr

Motorizmus,Svět ve válce,dokumentární.

Další odpovědi
Elk

Všechnopárty a nově taky Videostop.

mosoj

Jedině TN. Na ostatní je mi líto času.

tom004

Mimo TN,Star Trek,Vražedná čísla,dokumenty o přírodě a druhé světové válce. V rámci možností.

lukas.zmizik

uz poctive 4 roky nesleduji televizi jako takovou vubec, za tu dobu nebyla zapnuta ani minutu, ani mi to nechybi, jedine, kvuli cemu bych ji zapnul by byli simpsonovi, alf anebo uvolnete se prosim jana krause, coz si ale tu a tam pustim pres net

dudu

Všechnopárty, Sběratelé kostí, Námořní vyšetřovací služby, Vysoká hra .....

fablen

Den D